Стаціонарний комп'ютер Msi Cubi N ADL S-098EU CUBINADLS098EU

- В наявності
- Код: 187494005
19 671 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI Cubi N ADL S-098EU, Intel® N, N200, 4 GB, DDR4-SDRAM, 128 GB, Windows 11 Pro. MSI Cubi N ADL S-098EU. Тип процесора: Intel® N, Модель процесора: N200. Внутрішня пам'ять: 4 GB, Тип внутрішньої пам'яті: DDR4-SDRAM, Швидкість тактової пам'яті: 3200 MHz. Загальна ємність зберігання: 128 GB, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: Intel® UHD Graphics. Wi-Fi. Встановлена операційна система: Windows 11 Pro. Потужність: 65 W. Корпус: Mini PC. Тип продукту: Mini PC. Вага продукту: 540 g. Колір продукту: Чорний. Процесор. Виробник процесора Intel. Тип процесора Intel® N. Модель...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Жорсткий диск | 128 GB SSD |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 16 GB |
| Марка | MSI |
| Потужність вбудованого блока живлення | 65 Вт |
| Оперативна пам'ять | 4 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Mini PC |
| Частота процесора | 3,7 GHz |
| Чипсет | Intel SoC |
- Ціна: 19 671 ₴

