Стаціонарний комп'ютер HP Pro 290 Tower G9 B6ZA9ET

- В наявності
- Код: 188747044
45 365 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Максимальне використання інвестицій. HP Pro Tower 290 допомагає оптимізувати ресурси підприємства. Оснащений потужним процесором Intel, необхідними інструментами та функціями безпеки для бізнесу, цей легкий у налаштуванні та доступний за ціною комп'ютер пропонує масштабовану та функціональну конструкцію, яка може розвиватися разом з компанією. Більша обчислювальна потужність. Встигайте за потребами компанії завдяки потужному процесору Intel та потужній пам'яті, накопичувачам і графічній карті. Допоможіть дбати про безпеку даних. Допоможіть захистити свою інвестицію та дані за допомогою програмного забезпечення TPM,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 730 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | HP |
| Мoдель | Pro 290 G9 Tower |
| Потужність вбудованого блока живлення | 180 Вт |
| Оперативна пам'ять | 8 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i3-14100 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x D-Sub, 1x RJ-45 |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 3,5 GHz |
- Ціна: 45 365 ₴


