Стаціонарний комп'ютер Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 i5 32GB 1TB NoOS 90XS0032PL

- В наявності
- Код: 182895319
57 569 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Високопродуктивний-ядровий Макс. тактова частота Turbo: 4,7 ГГц. Ефективні ядра: 4. Продуктивні ядра: 6. Продуктивність-ядро Макс. тактова частота Turbo: 3,5 ГГц. Базова потужність процесора: 65 Вт. Максимальна потужність turbo: 148 Вт. Тип процесора: Intel® Core™ i5. Базова тактова частота ядра з високою продуктивністю: 2,5 ГГц, 1,8 ГГц. Виробник процесора: Intel. Кеш процесора: 20 МБ. Кількість ядер процесора: 10. Генерація процесора: Intel Core i5-14xxx. Тип пам'яті процесора: Smart Cache. Кількість потоків: 16. Максимальне тактування процесора: 4,7 ГГц. Модель процесора: i5-14400. Графіка. Виробник...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 730 |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 32 GB |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 180 Вт |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Оптичний привод | Немає |
| Порти | 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i5-14400 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | HDD |
| Тип корпусу | Tower |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота процесора | 4,7 GHz |
| Чипсет | Intel B760 |
- Ціна: 57 569 ₴


