Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU 15,6" i5 16GB 512GB Win11 83A1008HPB

- Немає в наявності
- Код: 167640151
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo V15 Gen 4 (15, Intel). Продуктивність для бізнесу. Основний ноутбук для використання в офісі або вдома. Середній екран FHD діагоналлю 15,6 дюйма з низьким рівнем синього світла. Обчислювальна потужність Intel® для прискорення виконання завдань. Чудова графіка завдяки інтегрованій графічній карті Intel® UHD. Підтримка Wi-Fi 6 та багато портів для периферійних пристроїв. Функції безпеки ThinkShield, що допомагають захистити дані. Чудовий звук з використанням двох динаміків з Dolby Audio™. Особливості. Відкритий для бізнесу. Втомилися від базових ноутбуків, які не...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 235.8 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Код виробника | 83A1008HPB5M216 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кеш процесора | 12MB |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | Lenovo V15 G4 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x RJ-45, Вихід на навушники, Вхід для мікрофона, 1x USB 3.2 (Тип-C), HDMI 1.4, DC-in (вхід живлення), 2x USB 3.2 (Тип-A) |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4600MHz |
| Яскравість матриці | 250 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









