Настільний комп'ютер HP Pro 260 G9 Mini 998L4ET

- В наявності
- Код: 185776909
47 858 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP Pro Mini 260 G9 I5-1335U 16GB 512 Win P 3/3/3. Комерційний настільний комп'ютер за доступною ціною. Збалансуйте продуктивність, ефективність та надійність завдяки недорогій інвестиції в. настільний комп'ютер HP Pro Mini 260. Невеликі розміри дозволяють легко впроваджувати в. гібридних робочих просторах без втрати функцій, необхідних для малих підприємств. Особливості продукту. Тип пам'яті: SODIMM DDR4. Аксесуари в комплекті: Миша, Клавіатура,. Мережевий інтерфейс: Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax, 1 x 10/100/1000 Mbit/s. Інші порти вв/вив: 1 x Audio (Combo), 1 x RS-232...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | HP |
| Мoдель | Pro 260 G9 Mini |
| Потужність вбудованого блока живлення | 65 Вт |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Процесор | Intel Core i5-1335U |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Мини Desktop |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота процесора | 4,6 GHz |
- Ціна: 47 858 ₴




