Ноутбук Msi Venture 16 AI A1MG-039XPL 16" Ultra 5 16GB 512GB NoOS

- В наявності
- Код: 186695679
48 449 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Досягніть неперевершеної продуктивності завдяки ноутбуку Venture 16 AI A1M, оснащеному процесором Intel Core Ultra 7 155H, який прискорить ваш робочий процес. Завдяки розумним функціям AI та міцній конструкції цей ноутбук дозволить вам досягти успіху в будь-якому місці. Створений з думкою про стиль та безперешкодне використання. Серія Venture характеризується елегантним, міцним, сірим дизайном, який випромінює сучасну та професійну естетику. Спроектований з урахуванням довговічності, пропонує стиль і надійність, щоб впоратися з повсякденними викликами. Ретельно виконаний, оснащений шарніром на 180 градусів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | VENTURE16AIA1MG039XPL |
| Марка | MSI |
| Мoдель | Venture 16 AI A1MG |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Частота процесора | 1200MHz |
- Ціна: 48 449 ₴



