Настільний комп'ютер Acer Veriton VVX4720GT SFF DTR1XEP00T

- В наявності
- Код: 187438735
42 754 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Для планети Земля. Veriton Vero - це настільний комп'ютер, який враховує екологічні потреби та відповідає стандартам EPEAT. Це означає, що продукт був спроектований з урахуванням мінімального впливу на навколишнє середовище від фази виробництва до переробки. У корпусі цієї моделі використано пластмаси, що походять з переробки (post-consumer recycled plastics), зменшуючи споживання нових сировин. Додатково, комп'ютер упакований у 100% придатну для переробки упаковку, що зменшує кількість пластикових відходів. Цей пристрій підтримує компанії, які хочуть реалізувати...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 128 GB |
| Мoдель | Veriton Vero 4000 |
| Потужність вбудованого блока живлення | 300 Вт |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти | 1x HDMI, 1x D-Sub, 1x RJ-45, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник.1 | Acer |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип диска | SSD |
| Тип корпусу | Small Form Factor |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
- Ціна: 42 754 ₴






