Ноутбук Dell 16 DC16251 16" Core7 16GB 512GB Win11 DC16251_RPLUR_005

- В наявності
- Код: 185209100
60 680 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зосередься на всьому, що робиш. Збільш продуктивність вдома і на роботі завдяки 16-дюймовому ноутбуку, який забезпечує яскраве зображення і продуктивність процесора Intel Core. Комфорт протягом усього дня. Технологія Dell ComfortView обмежує викиди шкідливого синього світла, зберігаючи при цьому реалістичні кольори, завдяки чому очі не втомлюються навіть під час тривалого використання екрану. Готовий до роботи. Плавно перемикайся між продуктивною роботою та захоплюючими розвагами на великому екрані з реалістичним зображенням завдяки процесорам і графіці Intel Core. Цей надійний ноутбук забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | DC16251_RPLUR_005 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | 16 DC16251 |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U |
| Мультимедіа | Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | WVA |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 60 680 ₴






