Комп'ютер All-in-One Acer Veriton Vero Z DQR1TEP003

- В наявності
- Код: 187562921
57 897 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Acer, відомий виробник, створив цю модель з думкою про найвимогливіших користувачів. Діагональ екрану 23.8 дюйма забезпечує відмінну якість зображення з роздільною здатністю 1920 x 1080 (FHD 1080), що робить роботу чи розваги на цьому комп'ютері надзвичайно приємними. Варто звернути увагу на використаний процесор Intel Core i5 чотирнадцятої генерації, який гарантує плавну роботу системи. Тактова частота 2.5 GHz дозволяє ефективно виконувати навіть найвимогливіші завдання. Завдяки 16GB оперативної пам'яті та диску об'ємом 512GB, ви отримуєте гарантію швидкого...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Максимально підтримувана кількість оперативної пам'яті | 64 GB |
| Мoдель | Veriton Vero Z |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник.1 | Acer |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Тип диска | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота процесора | 2500MHz |
- Ціна: 57 897 ₴



