Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14255 14" Ryzen7 Pro 16GB 512GB Win11 BTO507_PB14255_EMEA

- В наявності
- Код: 183150145
70 390 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Dell для вчителя Dell Pro 14 Plus Ryzen 7 PRO-250 16GB 512 SSD Win11P. Код виробника: BTO507_PB14255_EMEA. Код EAN: 5902002319119. ПРОДУКТ Є ФАБРИЧНО НОВИМ З ПОЛЬСЬКОЇ ДИСТРИБУЦІЇ. Опис. Ноутбук Dell Pro 14 Plus. 14-дюймовий ноутбук з процесорами AMD Ryzen AI PRO з вбудованим модулем штучного інтелекту, що забезпечує тривалий термін служби батареї в елегантному та міцному корпусі. Масштабований та елегантний. Працюйте, де забажаєте, на масштабованих базових ноутбуках бізнес-класу, оснащених варіантами комп'ютерів на основі штучного інтелекту з процесорами AMD Ryzen PRO, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 224 мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | BTO507_PB14255_EMEA |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Pro 14 Plus PB14255 |
| Модель відеокарти | Radeon 780M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник.1 | Dell |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | WVA |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 3300MHz |
- Ціна: 70 390 ₴






