Ноутбук Dell Alienware 16 Aurora AC16250 16" Core5 16GB 512GB Win11 AC16250_RPLHR_005

- В наявності
- Код: 185671663
59 800 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук для ігор Alienware 16 Aurora. Чиста продуктивність. Без перешкод. Оптимізована продуктивність в тонкому корпусі з дисплеєм WQXGA 120 Гц яскравістю 300 ніт, стильною кришкою з анодованого алюмінію та процесорами Intel Core (серія 2). Необхідна потужність в концентрованій конструкції. Комп'ютер Alienware 16 Aurora забезпечує захоплюючий ігровий процес в тонкому, концентрованому корпусі. Чудова продуктивність в будь-якому місці завдяки ноутбукам з процесорами Intel Core (серія 2) та графічними процесорами NVIDIA GeForce RTX від 3050 до 5070. Продумана конструкція. Зручна, продуктивна конструкція,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 60 Wh мА/год |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | AC16250_RPLHR_005 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | Dell |
| Мoдель | ALIENWARE 16 AURORA AC16250 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Частота процесора | 1600MHz |
- Ціна: 59 800 ₴






