Ноутбук Asus ROG Strix G16 2025 16" Ultra 7 32GB 1TB Win11 G615LRU7321W

- В наявності
- Код: 181694886
135 936 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Asus ROG Strix SCAR 16 G615LR-U7321W Ultra 7-255HX 32G 1TB Win11H RTX5070Ti. Asus. Виробник: Asus. виходи графічної карти: 1 x вихід HDMI 2.1. Тип: ноутбук. Тип ноутбука: для ігор. Видання: Ноутбук з технологією Al. Серія: ASUS ROG Strix. модель процесора: Intel Core Ultra 7 255HX (1.8 Ghz, 5.2 GHz Turbo, 36 MB Cache). Кількість ядер: 20 шт. обсяг пам'яті RAM: 32 GB. Частота пам'яті RAM: DDR5 (5600 MHz). пам'ять RAM розширюється до: 64 GB. тип графічної карти: дискретна. серія процесора: Intel Core Ultra (серія 2). Серія графічної карти: RTX з серії 50. тип процесора:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | G615LRU7321W |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | ROG Strix G16 2025 G615LR-U732 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 240Hz |
- Ціна: 135 936 ₴






