Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14255 14"/Ryzen5 Pro/16GB/512GB/Win11 BTO504_PB14255_EMEA

- В наявності
- Код: 183150136
75 298 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Dell Pro 14 Plus. 14-дюймовий ноутбук з процесорами AMD Ryzen AI PRO з вбудованим модулем штучного інтелекту, що забезпечує тривалий термін служби батареї в елегантному та міцному корпусі. Масштабований і стильний. Працюйте, де хочете, на масштабованих базових бізнес-ноутбуках, оснащених комп'ютерами на основі штучного інтелекту з процесорами AMD Ryzen PRO, які відрізняються легкою конструкцією та привабливим виглядом. Сміливіший дизайн. Завдяки елегантному дизайну та міцній алюмінієвій конструкції, а також надзвичайно тихій системі охолодження,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 224 мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | BTO504_PB14255_EMEA |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Pro 14 Plus PB14255 |
| Модель відеокарти | Radeon 760M |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | WVA |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 75 298 ₴






