Ноутбук Dell Pro 13 Plus PB13250 13,3"/Ultra 7/32GB/512GB/Win11 BTO214_PB13250_EMEA

- В наявності
- Код: 183931466
93 381 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Dell Pro 13 Plus. Інновація, яка працює розумніше. 13-дюймовий ноутбук з елегантним алюмінієвим корпусом з можливістю вибору різних конфігурацій, включаючи опцію Copilot+ PC з вбудованим чіпом штучного інтелекту та процесорами Intel Core Ultra. Масштабований і елегантний. Працюйте в будь-якому місці на найбільш масштабованих, типових бізнес-ноутбуках з удосконаленою конструкцією та ефективними функціями штучного інтелекту завдяки процесорам Intel Core Ultra (Series 2). Сміливіша конструкція. Легкий і тонкий ноутбук Dell Pro 13 Plus має алюмінієву верхню кришку та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 215 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | BTO214_PB13250_EMEA |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Pro 13 Plus PB13250 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 268V |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2200MHz |
- Ціна: 93 381 ₴






