Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 G6 14"/Ultra5/16GB/512GB/Win11 21S6004FPB

- В наявності
- Код: 184539508
73 185 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 G6 *14" WUXGA IPS *Ultra 5 225U *16 GB *512 GB SSD *Win 11 Pro *3 роки на місці. PN:21S6004FPB. Відкрийте свій потенціал з ноутбуком з підтримкою AI. З ThinkPad L14 G6 кожен робочий день стає простішим і розумнішим. Це ноутбук, який думає разом з вами - від розумного управління онлайн-зустрічами, через автоматичне сканування та узагальнення документів, до управління поштовою скринькою. Вбудовані функції AI економлять ваш час, підвищують безпеку даних і роблять багатозадачність чистим задоволенням. Швидкий, надійний і готовий до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 226 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21S6004FPB |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | ThinkPad L14 Gen 6 Intel |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Мультимедіа | Камера, Сканер відбитків пальців, Читач карт пам'яті |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 73 185 ₴

