Ноутбук Dell Alienware 16 Aurora AC16250 16"/Core9/32GB/1TB/Win11 AC16250_RPLHR_014

- В наявності
- Код: 185671664
141 211 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Dell Alienware 16 Aurora AC16250 16"/Core9/32GB/1TB/Win11 (AC16250_RPLHR_014). Ноутбук Dell Alienware 16 Aurora AC16250. це відмінне поєднання потужності, продуктивності та сучасних технологій, які задовольнять потреби як професіоналів, так і запалених гравців. Завдяки 16-дюймовому екрану та потужним компонентам, цей ноутбук є ідеальним рішенням для роботи, навчання та розваг у будь-якому місці. Ключові характеристики. Ось найважливіші параметри, які вирізняють цю модель на фоні конкурентів: Процесор: Intel® Core™ i9-270H,. Оперативна пам'ять: 32 GB DDR5. ,. Відеокарта: Nvidia...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | AC16250_RPLHR_014 |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Марка | Dell |
| Мoдель | ALIENWARE 16 AURORA AC16250 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм відеопам'яті | 8 |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарт | Дібікатована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Частота процесора | 2700MHz |
- Ціна: 141 211 ₴






