Ноутбук HP ZBook Ultra G1a 14"/RyzenAI390/64GB/1TB/Win11 A3ZN4ET

- В наявності
- Код: 184784594
160 803 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP ZBook Ultra 14 G1a. Новий рівень продуктивності, який перевищує те, що було можливим. Просунуті робочі процеси, які раніше не були можливі на ноутбуках з процесором. AMD Ryzen™ AI Max PRO. 1. З процесорами класу настільних комп'ютерів, інтегрованою графікою та революційною пам'яттю. Unified Memory. ,. 2. одночасно можна моделювати і рендерити в 3D. Надзвичайно мобільний, щоб працювати в будь-якому місці. Перенесіть звичні офісні процеси в місця, які раніше були недоступні, завдяки найтоншому ноутбуку. ZBook. , який коли-небудь був створений. Виділіть пам'ять. 2...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 215 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвічування клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців |
| Ємність акумулятора | 74,5Wh мА/год |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | A3ZN4ET |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість комірок акумулятора | 4 |
| Кеш-пам'ять процесора | 64MB |
| Марка | HP |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ZBook Ultra G1a |
| Модель відеокарти | Radeon 8050S |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI MAX PRO 390 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 64 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x USB 3.1 (Тип-C), 1x USB 3.1 (Тип-A), 2x Thunderbolt 4, HDMI 2.1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 8533Mhz |
| Частота процесора | 5000MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 160 803 ₴








