Ноутбук Asus ROG Strix G16 G615 G615LW-Ultra9321W 16"/Ultra 9/32GB/2TB/Win11 G615LWU9322W

- В наявності
- Код: 181009817
188 426 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS ROG STRIX G16 G615LW-U9322W / Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 16" WQXGA 240Hz / DDR5 32GB 5600MHz / 2TB SSD NVMe M.2 / Nvidia Geforce RTX 5080 16G GDDR7 / Windows 11 Home. Обчислювальна потужність. Процесор. Intel Core Ultra 9-275HX з 24 ядрами та 24 потоками. гарантує блискавичну обробку даних. Кеш-пам'ять 36 MB Cache. прискорює роботу додатків, а тактування. до 5,4 GHz (Turbo). забезпечує плавність навіть у вимогливих завданнях. Завдяки цьому ігри, робота та створення контенту проходять без затримок і з повною продуктивністю. Графіка, яка вражає. Відеокарта. NVIDIA GeForce...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | G615LWU9322W |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Марка | ASUS |
| Мoдель | ROG STRIX G16 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5080 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 7945HX, Intel Core Ultra 9 275HX |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 240Hz |
- Ціна: 188 426 ₴


