Ноутбук Dell Notebook 16 Plus DB16250 16"/Ultra 7/16GB/512GB/Win11 DB16250_LNL_206

- В наявності
- Код: 183121101
85 284 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Dell 16 Plus DB16250 Ultra 7 256V 16GB 512GB 16,0 W11Pro 3Y DB16250_LNL_206. Відкрий свою креативність завдяки AI Вражаючий 16-дюймовий екран у стильному новому корпусі з вбудованим Copilot+ і процесорами Intel Core Ultra, що забезпечують найвищу енергоефективність для найновіших досвідів, пов'язаних зі штучним інтелектом. Занурюйся в відчуття Створюй і редагуй на просторому екрані з пропорціями 16:10, працюючи зі складними таблицями даних або користуючись кількома вікнами поруч. Легко користуйся найновішими можливостями AI Розроблений з нуля з використанням...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 250.6 мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Код виробника | DB16250_LNL_206 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Мoдель | 16 Plus DB16250 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V |
| Мультимедіа | Динаміки, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти | 1x HDMI, 1x Thunderbolt |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 85 284 ₴

