Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0219nw 17,3"/Ultra5/16GB/1TB/Win11 C1LX9EA

- В наявності
- Код: 187084541
63 763 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 259 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Цифрова клавіатура, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 83Wh мА/год |
| Код виробника | C1LX9EA |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість комірок акумулятора | 6 |
| Кеш процесора | 8MB |
| Максимальний час роботи | 12,15h |
| Марка | HP |
| Мoдель | OmniBook 7 17-dc0219nw |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 130V |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 226V |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Гладке |
| Порти | 1x USB 3.1 (Тип-C), 1x Thunderbolt 4, аудіовихід, 3x USB 3.1 (Тип-A), HDMI 2.1 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 8533Mhz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 63 763 ₴







