Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 G6 14"/Ultra7/16GB/1TB/Win11 21QC004YPB

- В наявності
- Код: 184008166
97 842 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 Ultra 7 255U 14" WUXGA 16GB 1000SSD W11Pro. БЕЗПЕКА ПОКУПКИ - АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР LENOVO. Ми є ключовим партнером компанії Lenovo. Купуючи на наших аукціонах, ви можете бути впевнені, що пропоновані нами пристрої походять з авторизованої дистрибуції компанії Lenovo і призначені для українського ринку. Процесор. Intel® Core Ultra 7 255U. 14-дюймовий. матовий. дисплей. IPS. Пам'ять. RAM 16GB DDR5. Диск. SSD 1000GB. Графіка. Intel® Graphics. WiFi 6E (802.11 ax). Можливість вбудування. модему LTE. Порт Thunderbolt 4. Камера з функцією. розпізнавання обличчя. Діафрагма...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 223.7 мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21QC004YPB |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Вуглецеве волокно |
| Мoдель | ThinkPad T14 Gen 6 Intel |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 97 842 ₴






