Ноутбук HP OmniBook X Flip 16-ar0218nw 16"/RyzenAI5/16GB/1TB/Win11 C1LX3EA

- В наявності
- Код: 185774671
71 636 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP OmniBook X Flip 16 Next Gen AI. Незалежно від того, чи створюєте ви, чи відпочиваєте, універсальний ноутбук. HP OmniBook X Flip 16 Next Gen AI. з 16-дюймовим безрамковим сенсорним екраном, з якого можна користуватися в перевернутому, складеному або горизонтальному положенні, забезпечує також найбільший комфорт і продуктивність. Спроектований у стильному дизайні з металу, що походить з переробки. 1. і сучасна підсвічена клавіатура з великими накладками на клавіші. Потужність зірки AI. Насолоджуйтеся потужністю створення та потокового відео завдяки процесорам. AMD Ryzen™ AI серії 300. і NPU з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 245.5 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% DCI-P3 |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Акселерометр, Гіроскоп |
| Ємність акумулятора | 68Wh мА/год |
| Код виробника | C1LX3EA |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість комірок акумулятора | 4 |
| Кеш процесора | 16MB |
| Максимальний час роботи | 11 год |
| Марка | HP |
| Мoдель | OmniBook X Flip 16-ar0218nw |
| Модель відеокарти | Radeon 840M |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сенсорний екран |
| Об'єм відеопам'яті | Спільно використовувана |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Глянсовий |
| Порти | 1x USB 3.1 (Тип-C), 2x USB 3.1 (Тип-A), 1x Thunderbolt 4, аудіовихід, HDMI 2.1 |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | OLED |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 7500MHz |
| Частота процесора | 4800MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 71 636 ₴










