Ноутбук HP ZBook 8 G1i 16"/Ultra7/32GB/1TB/Win11 A3ZW4ET

- В наявності
- Код: 184658277
136 067 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP ZBook 8 G1i. Перейдіть на професійні компоненти. Забудьте про затримки та зависання програм і насолоджуйтеся їхньою швидкою реакцією. Завдяки процесору. Intel® Core™ Ultra. 1. з максимально. 13 NPU TOPS. 1. , інтегрованій або окремій графічній карті. 2. і великій кількості пам'яті. 2. ви можете одночасно відкривати великі файли та запускати професійні програми, щоб миттєво виконувати багато завдань одночасно. Працюйте весь день. У будь-якому місці. Найбільш мобільний ZBook, тепер перероблений, створений для мобільної роботи. Цей. тонкий ноутбук. з. витривалою батареєю...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 250 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 100% sRGB |
| Додаткові функції | Підсвітка клавіатури, Мультитач тачпад, Сканер відбитків пальців, Цифрова клавіатура, Технологія Intel vPRO |
| Ємність акумулятора | 77Wh мА/год |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Кількість комірок акумулятора | 8 |
| Кеш процесора | 24MB |
| Марка | HP |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ZBook 8 G1i |
| Модель відеокарти | RTX 500 Ada |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 265H |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | 4 |
| Об'єм жорсткого диска | 1TB GB |
| Оперативна пам'ять | 32 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x USB 3.0, 1x RJ-45, 1x USB 3.2 (Тип-C), 2x Thunderbolt 4, аудіовихід, HDMI 2.1 |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5300MHz |
| Яскравість матриці | 400 cd/m2 |
- Ціна: 136 067 ₴







