Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 G7 14"/Ultra5/16GB/512GB/Win11 21SX007LPB

- В наявності
- Код: 184305777
66 401 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Intel Core Ultra 5 225U Ноутбук 35,6 см (14") WUXGA 16 ГБ DDR5-SDRAM 512 ГБ SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Англійська Чорний. Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel). Тип продукту: Ноутбук, Форм-фактор: Clamshell. Тип процесора: Intel Core Ultra 5, Модель процесора: 225U. Діагональ екрану: 35,6 см (14"), Тип HD: WUXGA, Роздільна здатність: 1920 x 1200 пікселів. Оперативна пам'ять: 16 ГБ, Тип оперативної пам'яті: DDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 ГБ, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: Intel Graphics. Встановлена операційна система: Windows...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | 21SX007LPB |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | ThinkPad E14 Gen 7 Intel |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Сканер відбитків пальців |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Порти | 1x HDMI, 1x RJ-45, 1x Thunderbolt, 1x DisplayPort, 1 x USB 3.2 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 1500MHz |
- Ціна: 66 401 ₴






