Телевізор Samsung UE43U7022F LED Smart
  • В наявності
  • Код: 185379202
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Телевізор 43" Samsung UE43U7022FKXXH. AC- 8806097253211 / TVASA1LCD0748 / UE43U7022FKXXH / Samsung_96b65. Стандарт VESA Інтерфейс для монтажу панелі 200 x 200 мм Колір продукту Чорний Матеріал корпусу Метал Тип підставки На ніжках Колір основи Чорний Безрамкова конструкція Так Рік випуску 2025 Тип рамки 3 Безрамковий Напруга вхідна AC 220-240 V Споживана потужність 52 W Режим енергозбереження Так Споживана потужність (макс) 110 W Частота вхідна AC 50/60 Hz Споживана потужність в режимі очікування 0,5 W Клас енергоефективності (SDR) G Клас енергоефективності (HDR) G Споживання енергії (HDR) на 1000 годин 102...
Основні
ВиробникSamsung
СтанНовий
Гарантійний термін12 міс
Користувальницькі характеристики
DLNAДа
Ethernet (LAN)Да
Smart TVTizen
Використовувані технологіїEdge LED
Клас енергетичної ефективностіG
Кількість роз'ємів HDMI1
Кількість роз'ємів USB1
МаркаSamsung
МoдельUE43U7022F
Роздільна здатність екрана3840x2160
Режим HDRДа
Зв'язокBluetooth, Wi-Fi, AirPlay
Стандарт VESA200x200
Технологія4K UHD
Тип матриціLED
Тип екранаПростий
ТюнерDVB-C, DVB-T2
Частота оновлення60 Hz