Монітор Philips 27" 27M2N3800A/00
  • В наявності
  • Код: 186895392
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні
ВиробникPhilips
СтанНовий
КолірСірий
Гарантійний термін12 міс
Користувальницькі характеристики
Вага з підставкою5.6 кг
Час відгуку1ms
ДинамікиМає вбудовані динаміки
Динамічне контрастне ставленняMega DCR
Додаткові функціїHDR
МаркаPhilips
Мoдель27M2N3800A/00
Настінний монтажДа
Покриття матриціМатове
Споживання енергії25 Вт
Споживання енергії в режимі очікування0.5 Вт
Роздільна здатність екрана1920x1080
Роз'ємиDisplayPort, HDMI
Режим HDRДа
Сенсорний екранНемає
Співвідношення сторін16:9
Стандарт VESA100x100
ТВ тюнерНе має
Технологія4K UHD, LCD
Тип матриціIPS
Тип підсвічуванняWLED
Тип пристроюСпоживча
Кути огляду по вертикалі178 °
Функція поворотуДа
Частота оновлення60Hz