Оперативна пам'ять Crucial Pro OC DDR5 32GB 6000MHz CL40 CP32G60C40U5W

- Немає в наявності
- Код: 184000757
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Crucial CRUCIAL Пам'ять DDR5 Pro OC 32/6000(1*32GB) CL40. Код виробника: CP32G60C40U5B. Код EAN: 649528946959. ПРОДУКТ Є ФАБРИЧНО НОВИМ З ПОЛЬСЬКОЇ ДИСТРИБУЦІЇ. Опис. DDR5 Pro OC. Підвищте продуктивність завдяки миттєвій швидкості та величезній пропускній спроможності пам'яті Crucial DDR5 Pro OC Gaming Memory. Зmobilізуйте потужність низької затримки, щоб обігнати годинник і забезпечити свої наступні перемоги, замість того, щоб турбуватися про вузькі місця продуктивності. Ця потужна, високопродуктивна пам'ять підтримує багатоядерні процесори нового покоління та стабільне розгін з Intel XMP 3.0 та AMD EXPO...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | DIMM |
| Затримка | CL40 |
| Код виробника | CP32G60C40U5W |
| Кількість модулів | 1 |
| Марка | Crucial |
| Мoдель | Pro OC |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 6000MHz |
- Ціна: 9 999 ₴






