Оперативна пам'ять HP 32GB SO-DIMM DDR5 5600MHz 83P92AA

- В наявності
- Код: 178520268
39 460 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP Пам'ять RAM 32GB SO-DIMM DDR5 5600 83P92AA. Hewlett-Packard. Час відправки (в годинах): 24. Швидкість тактової пам'яті: 5600 MHz. Тип пам'яті: 262-pin SO-DIMM. Сегмент HP: Бізнес. Підтримувані операційні системи Windows: Windows 11, Windows 10. Тип пам'яті RAM: DDR5. Пам'ять RAM: 32 GB. Призначення: Ноутбук. Напруга пам'яті: 1.1 V. Глибина продукту: 30 mm. Висота продукту: 3 mm. Вага продукту: 9 g. Ширина продукту: 70 mm. Висота упаковки: 10 mm. Ширина упаковки: 232 mm. Вага разом з упаковкою: 54 g. Глибина упаковки: 148 mm. Термін гарантії: 3 роки. Попередження:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | SO-DIMM |
| Код виробника | 83P92AA |
| Кількість модулів | 1 |
| Марка | HP |
| Мoдель | 32GB DDR5 5600MHz SODIMM Memory |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 5600MHz |
- Ціна: 39 460 ₴

