Оперативна пам'ять Crucial Pro DDR5 64GB 5600MHz CL46 CP64G56C46U5

- Немає в наявності
- Код: 186249625
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Crucial. Crucial Pro - DDR5 - Модуль - 64 ГБ - DIM. Оперативна пам'ять для ПК - модуль. DDR5. 64 ГБ. 1 x 64 ГБ. #####on-die ECC. 2800 МГц. 288 pin DIMM. CL46 46-45-45. CP64G56C46U5. Crucial. Crucial Pro - DDR5 - Модуль - 64 ГБ - DIM. Оперативна пам'ять для ПК - модуль. Небуферизована пам'ять DRAM, що спрощує установку та оновлення. Сумісна з широким спектром комп'ютерних систем. Оперативна пам'ять Crucial Pro компанії Micron Technology забезпечує надійну продуктивність та ефективність для ваших обчислювальних потреб. Ця пам'ять була спроектована як небіферизована пам'ять DRAM і підходить для систем...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | UDIMM |
| Код виробника | CP64G56C46U5 |
| Кількість модулів | 1 |
| Марка | Crucial |
| Мoдель | Pro DDR5 64 GB 5600Mhz CL46 Чорний |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 5600MHz |
- Ціна: 9 999 ₴


