Оперативна пам'ять Corsair Vengeance Pro RGB 32GB 3600MHz CL18 CMH32GX4M4D3600C18W

- Немає в наявності
- Код: 129601785
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Синхронно підсвічена пам'ять Компактні модулі пам'яті CORSAIR VENGEANCE RGB PRO SL висотою 44 мм забезпечують відмінну продуктивність та індивідуально адресоване підсвічування RGB комп'ютера. Модулі пам'яті з цієї серії спеціально оптимізовані для процесорів Intel та AMD. Більше того, завдяки функції зручного розгону оптимальну продуктивність пам'яті можна отримати за допомогою одного налаштування в BIOS. Інтелектуальне управління та безмежні можливості Візьміть під контроль за допомогою програмного забезпечення CORSAIR iCUE та синхронізуйте підсвічування з іншими продуктами CORSAIR...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | DIMM |
| Затримка | CL18 |
| Код виробника | CMH32GX4M4D3600C18W |
| Кількість модулів | 4 |
| Мoдель | Vengeance |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Виробник.1 | Corsair |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота | 3600MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

