Відеокарта Pny GeForce RTX 5060 EPIC-X RGB OC 8GB VCG50608TFXXPB1O

- В наявності
- Код: 185175650
25 576 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відеокарта GeForce RTX5060 OC 8GB GDDR7 VCG50608TFXXPB1-O PNY. Отримайте змінюючу гру продуктивність завдяки GeForce RTX 5060, що працює на NVIDIA Blackwell. Грайте з високими кадрами на секунду завдяки DLSS 4, заряджайте свою креативність завдяки NVIDIA Studio та відкривайте нові можливості завдяки потужності AI. Архітектура NVIDIA Blackwell. 8 ГБ пам'яті GDDR7. 3x Display Port. 1x HDMI®. 3840 ядер CUDA®. Максимальне споживання енергії 145 Вт. Відеокарта GeForce RTX5060 OC 8GB GDDR7 VCG50608TFXXPB1-O PNY. ЗАВОДСЬКА УПАКОВКА. Кількість оперативної пам'яті - 8 ГБ. Тактування ядра -...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | HDMI, DisplayPort, DisplayPort x3 |
| Глибина, мм | 280 мм |
| Дистрибуція | Nvidia |
| Марка | PNY |
| Мoдель | VCG50608TFXXPB1-O |
| Обсяг пам'яті RAM | 8 GB |
| стандарти, що підтримуються | Ray Tracing |
| Виробник.1 | Nvidia |
| Роз'єми живлення | 1x 8-pin |
| Серія | GeForce RTX 5XXX |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип пам'яті RAM | GDDR7 |
| Частота ядра | 2580 MHz |
| Чипсет | GeForce RTX 5060 |
| Шина даних | 128bit |
| Ядра CUDA | 3840 |
- Ціна: 25 576 ₴






