Велосипедне кріплення Aguri Active EBike 2 50485

- В наявності
- Код: 165588201
30 786 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Платформа для велосипедів Aguri Active E-Bike 2 на 2 електричні велосипеди 13PIN. Платформа для велосипедів Aguri Active E-Bike на 2 велосипеди. ➡️ Якщо ви шукаєте простий і безпечний спосіб перевезення електричних велосипедів під час подорожі автомобілем, то Aguri Active E-Bike є ідеальним рішенням для вас. Ця міцна і зручна платформа для велосипедів на причепі була розроблена польським виробником Aguri з урахуванням потреб велосипедистів. Виготовлена з матеріалів найвищої якості, що гарантує її надійність і тривалий термін служби. МОДЕЛЬ 2024. ✅ Active E-Bike - це платформа, яка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aguri |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 60 кг |
| Діаметр рами | 20-80 mm |
| Додаткові аксесуари | Адаптер 7/13 pin |
| Додаткові функції | Керування заднім освітленням |
| Кількість велосипедів | 2 |
| Максимальна вага велосипеда | 30 кг |
| Марка | AGURI |
| Місце встановлення | На фаркоп |
| Мoдель | платформа для велосипедів Aguri ACTIVE BIKE 2 чорний |
| Тип роз'єму | 13 pin |
| Точка кріплення велосипеда | Рама |
- Ціна: 30 786 ₴

