Неттоп MINI PC BLACKVIEW MP100 PRO Intel Core i3-1215U 16GB SSD 512GB Win 11 Pro

- Немає в наявності
- Код: 187344312
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Ефективні ядра: 4. Продуктивні ядра: 2. Тактування процесора: 3,3 ГГц. Виробник процесора: Intel. Кількість потоків: 8. Кеш процесора: 10 МБ. Максимальне тактування процесора: 4,4 ГГц. Модель процесора: i3-1215U. Тип процесора: Intel® Core™ i3. Кількість ядер процесора: 6. Графіка. Модель вбудованої графічної карти: Intel® Iris® Xe Graphics eligible. Вбудована графічна карта: Так. Пам'ять. Оперативна пам'ять: 16 ГБ. Швидкість тактування пам'яті: 3200 МГц. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Конструкція. Корпус: Mini PC. Колір продукту: Чорний. Мережа. Швидкість передачі даних через Ethernet LAN: 10 Мбіт/с,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Інтегрована |
| Дистрибуція | Blackview |
| Жорсткий диск | 512GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер (HexaCore) |
| Марка | Blackview |
| Мoдель | MP100 PRO |
| Оперативна пам'ять | 16 GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | Немає |
| Процесор | Intel Core i3-1215U |
| Тип диска | SSD M.2 |
| Частота процесора | 3200MHz |
- Ціна: 9 999 ₴






