Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 15,6" i3 8GB 256GB без ОС 82RK019WRM

- Немає в наявності
- Код: 185175523
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 15,6"/i3/8GB/256GB/NoOS (82RK019WRM). Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7. це відмінна пропозиція для людей, які потребують продуктивного та функціонального пристрою для щоденних завдань. Завдяки своїй універсальності, цей ноутбук підійде як для дистанційної роботи, так і під час навчання чи використання мультимедіа. Його. мобільність. та. сучасні технології. роблять його ідеальним вибором для кожного користувача. Продуктивність. Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 працює на. процесорі Intel Core i3-1215U. , який характеризується 6 ядрами та 8 потоками...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 236.5 мм |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 82RK019WRM |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | IdeaPad 3 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Читач карт пам'яті |
| Об'єм жорсткого диска | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | 8 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 9 999 ₴










