Ноутбук Lenovo V15 G4 AMN 15,6" Ryzen3 8GB 256GB без ОС 82YU00YWRM

- Немає в наявності
- Код: 185049523
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Процесор. Виробник процесора: AMD. Тип процесора: AMD Ryzen™ 3. Тактування процесора: 2,4 GHz. Кількість ядер процесора: 4. Тип пам'яті процесора: L3. Модель процесора: 7320U. Максимальне тактування процесора: 4,1 GHz. Кеш процесора: 4 MB. Генерація процесора: AMD Ryzen 7000 Series. Графіка. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon 610M. Модель дискретної графічної карти: Недоступна. Вбудована графічна карта: Так. Дискретна графічна карта: Ні. Тип інтегрованої графічної карти: AMD Radeon. Пам'ять. Максимальна ємність пам'яті: 8 GB. Оперативна пам'ять: 8 GB. Тип оперативної пам'яті:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 235.8 мм |
| Код виробника | 82YU00YWRM |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | V15 G4 AMN |
| Модель відеокарти | Radeon 610M |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Оперативна пам'ять | 8 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x RJ-45 |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 9 999 ₴







