Оперативна пам’ять Corsair 96ГБ 2x48ГБ 6000 CL30 Vengeance Intel XMP (CMK96GX5M2B6000Z30)

- Немає в наявності
- Код: 182533825
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VENGEANCE 96 GB (2 x 48 GB) DDR5 DRAM 6000 MT/s CL30 AMD EXPO та комплект пам'яті Intel XMP. Забезпечте вищі частоти та більшу ємність технології пам'яті RAM DDR5 у високоякісному, компактному модулі пам'яті DDR5, який підходить для вашої системи AMD Ryzen AM5. ПОЗНАЙТЕ НАЙВИЩУ ВИРОБНИЧІСТЬ. Подолайте бар'єри вашої системи з новою пам'яттю DDR5, яка забезпечує вищу частоту, ємність та продуктивність. РОБІТЬ УСЕ, ЩО БАЖАЄТЕ, ДОДАТКОВО ШВИДШЕ. В епоху багатоядерних процесорів безпрецедентна швидкість пам'яті DDR5 робить ваш процесор найвищого класу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM / SODIMM | DIMM |
| Затримка | CL30 |
| Код виробника | CMK96GX5M2B6000Z30 |
| Марка | Corsair |
| Мoдель | Vengeance DDR5 96GB (2 x 48GB) |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота | 800MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

