Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15,6" Ryzen5 8ГБ 256ГБ без ОС (82XM00TWRM)

- Немає в наявності
- Код: 185175522
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3. 15ABR8 15,6"/Ryzen5/8GB/256GB/NoOS (82XM00TWRM). Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3. це відмінне поєднання функціональності, мобільності та сучасного дизайну. У сьогоднішньому світі, де віддалена робота, онлайн-навчання та розваги у формі ігор і фільмів набирають популярності, ця модель безумовно задовольнить потреби як студентів, так і професіоналів. Обираючи відповідний ноутбук, варто звернути увагу на його продуктивність, якість екрану, можливості зв'язку та додаткові функції, які можуть значно підвищити комфорт використання. Обладнання та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 235 мм |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 82XM00TWRM |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Мoдель | IdeaPad Slim 3 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон, Читач карт пам'яті |
| Об'єм жорсткого диска | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | 8 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Виробник.1 | Lenovo |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | TN |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 9 999 ₴










