Ноутбук HP 15-fd0233nw 15,6" i3 8GB 256GB Win11 (BE8Z3EA)

- Немає в наявності
- Код: 182690335
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 236 мм |
| Додаткова інформація | Матриця з покриттям кольорів 45% NTSC |
| Додаткові функції | Мультип тачпад, Цифрова клавіатура |
| Ємність акумулятора | 41Wh мА/год |
| Код виробника | BE8Z3EA |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість комірок акумулятора | 3 |
| Кеш процесора | 10MB |
| Максимальний час роботи | 6,5h |
| Марка | HP |
| Мoдель | 15-fd0233nw |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | 8 GB |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI, 2x USB 3.0, DC-in (вхід живлення), Аудіовихід, 1x USB 3.0 (Тип-C) |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Споживча |
| Тип пристрою.1 | Ноутбуки |
| Колір | Сріблястий |
| Колір підсвічування клавіатури | Не можна застосувати |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4400MHz |
| Яскравість матриці | 250 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴






