Витяжка Ciarko Design Minimal 2 Black 120см з гачками CDW1202C+U

- В наявності
- Код: 156843180
93 183 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
lnd_article-main ul li{ font-size:24px; color:#77766a } @media only screen and (max-width: 720px){. cn1. js_content_paragraph.lnd_card.lnd_col-12 { display: flex; flex-direction: row-reverse; }. cn1. lnd_media.lnd_ie-bug-flex.lnd_col-2 { width: 30% !important; } div#a998a5e5-99ed-497a-a729-d91768cbb199 { margin-left: -14%; } div#\32 3999152-a71b-40f5-8d55-c90a651732b4{ margin-left: -14%; } div#\34 1ec28f8-1941-468b-8b44-920c39d1fc89{ margin-left: -14%; } div#\32 97ffd12-7935-4efe-9d01-6dfa144d9b2d{ margin-left: -14%; } div#c80cb59e-d381-4501-b602-7cdbed2640d5{ margin-left: -14%; }...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ciarko |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 30,9 кВтч |
| Гучність | 43dB |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр виходу повітря (см).1 | 15 |
| Клас енергетичної ефективності | A+ |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності вловлювання забруднень | D |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 2 |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Марка | Ciarko |
| Мінімальна гучність | 43 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити | 65 см |
| Мінімальна відстань від електричної плити | 55 см |
| Мoдель | CDW1202C+U |
| Потужність | 172 |
| Потужність освітлення | 12 |
| Продуктивність витяжки (м3/год) | 675 |
| Тип витяжки | Острівна |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Керування жестом |
| Фільтр для жиру | Вугільний |
| Функції | Витяжка, Уловлювач |
| Функція затримки увімкнення | Немає |
- Ціна: 93 183 ₴










