Витяжка Siemens iQ700 LR99CQS20

- В наявності
- Код: 78880371
122 669 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
iQ700 Витяжка стельова 90 см Білий. Siemens LR99CQS20. Загальна інформація. Ширина 90 см. Основний колір Білий. Спосіб встановлення На кухонному острові. Режим роботи Можливість перемикання. Загальна потужність двигунів 250 Вт. Елементи управління Світлодіод. Кількість рівнів швидкості 3-ступенева + 2 інтенсивні режими. Максимальна продуктивність вентилятора в відкритому контурі 459 м³/год. Максимальний потік повітря в режимі boost в відкритому контурі 933 м³/год. Акустична потужність при максимальній швидкості (2010/30/EC) 56 дБ. Акустична потужність в турборежимі (2010/30/EC) 70 дБ. Максимальна продуктивність вентилятора в закритому контурі 419...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 50 мм |
| Річне споживання енергії | 48 кВтч |
| Гучність | 56dB |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр виходу повітря (см).1 | 15 |
| Клас енергоефективності | A |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності вловлювання забруднень | E |
| Код сертифікації | 105208 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна висота | 31.5 см |
| Максимальна гучність | 56 дБ |
| Марка | Siemens |
| Мінімальна висота | 31.5 см |
| Мінімальна гучність | 41 дБ |
| Мoдель | LR99CQS20 |
| Потужність освітлення | 18 |
| Продуктивність витяжки (м3/год) | 458 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип витяжки | Острівна, Стельова |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Віддалене |
| Фільтр для жиру | Металевий |
| Функції | Витяжка, Уловлювач |
| Функція затримки увімкнення | Немає |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 122 669 ₴





