Витяжка Globalo Miraya Isola 39.1 бордова

- В наявності
- Код: 188415129
92 488 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Витяжка кухонна GLOBALO Miraya Isola 39.1 Бордо. Бордова витяжка Miraya Isola 39.1 Бордо. Принеси до своєї кухні подих розкоші! Циліндрична острівна витяжка в глибокому бордовому відтінку. Це не лише побутова техніка, а стильна декорація інтер'єру. Його струнка, елегантна форма ідеально підкреслює сучасний мінімалізм, вносячи до простору винятковий клас і легкість. Завдяки вражаючій продуктивності 675 м³/h, миттєво позбудешся парів і запахів, а тиха робота на рівні лише 43 dB дозволить тобі вільно спілкуватися і святкувати моменти з близькими. Обирай дизайн, який...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 39 мм |
| Гучність | 43dB |
| Діаметр виходу повітря (см).1 | 15 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна висота | 116.5 см |
| Максимальна гучність | 70 dB |
| Мінімальна висота | 86.5 см |
| Мінімальна гучність | 43 dB |
| Мoдель | Silent Quality Miraya Isola |
| Потужність | 275 |
| Потужність освітлення | 9 |
| Виробник.1 | Globalo |
| Продуктивність витяжки (м3/год) | 675 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип витяжки | Острівна |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Енергетичний клас | B |
- Ціна: 92 488 ₴






