Підлогова Акустика Fyne Audio F303 Горіх 1 шт.

- Немає в наявності
- Код: 65944481
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підлоговий динамік Fyne audio F303 Флагман серії F300 — це вражаючий підлоговий динамік із неймовірним динамічним діапазоном і надзвичайно детальною артикуляцією найвищого класу. Він оснащений двома потужними 165-міліметровими (6,5-дюймовими) динаміками середніх і низьких частот і 25-міліметровим поліестеровим купольним високочастотним динаміком, що надає йому авторитетну продуктивність, повну потужності та пристрасті. Високий вихідний рівень і простота управління робл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fyne Audio |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 2.5 |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна частота | 28000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 32 Гц |
| Потужність | 75 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Розмір динаміка | 6,5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Горіх |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Висота | 962 мм |
| Глибина | 271 мм |
| Товщина стінок колонки | 15 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 150 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 35 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | F303 |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 75 W |
| Колір | Чорний |
| Частотна характеристика | 32-28000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |
- Ціна: 9 999 ₴

