Комплект акустики Taga Harmony TAV-506 V2 5.0 (комплект 2+2+1) Горіх

- Немає в наявності
- Код: 46307685
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Домашній кінотеатр
Друга версія TAV-506 — це не та сама модель, що й попередня, лише з кількома косметичними змінами, а повністю перероблена структура, що виводить цей набір на абсолютно новий рівень якості звуку. Головне завдання для нашого дизайнерів та інженерів-акустистів було поєднати високу якість звуку в стереосистемах (для фронтальних колонок) і
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taga Harmony |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 9 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна частота | 25000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 42 Гц |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Розмір динаміка | 5,25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Горіх |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.2 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Товщина стінок колонки | 12 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кріплення на стіну | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 120 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 20 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | TAV-506 v2 |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 50 W |
| Ефективність | 89 dB |
- Ціна: 9 999 ₴





