Акустична колонка Edifier Airpulse SM200 Black (GL-21-EIE-016) 1 шт.

- Немає в наявності
- Код: 155467139
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колонка Edifier Airpulse SM200 (чорна)
Приготуйтеся до неперевершеного музичного досвіду з високоякісним динаміком, який перетворить вашу кімнату на домашній концертний зал. Алюмінієвий стрічковий рупорний твітер гарантує точне відтворення, пропонуючи повний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Потужність | 100 Вт |
| Розмір динаміка | 5,25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 89 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 343 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кількість лінійних входів | 1 |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Регулювання фази | Так |
| Регулювання частоти кросовера | Так |
| Тип ВЧ-випромінювача | Рупор |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий кросовер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 999 ₴


