Динаміки Heco Aurora 1000 біла пара

- Немає в наявності
- Код: 58873762
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
HECO Aurora 1000
STEAM
Колонки, що стоять на підлозі
Варіант обробки: білий
HECO AURORA 1000 - Підлоговий динамік
Німецький виробник гучномовців HECO з великими традиціями з 1949 року гарантує найвищу якість виготовлення та звучання, яке гідно оцінили слухачі по всьому світу.
Як флагманський динамік серії Aurora, він ідеально підходить завдяки своєму елегантному зовнішньому вигляду, інноваційним технологіям і, звичайно, чудовим акустичним властивостям.
Низькі та середні частоти детально відтворюються двома 200-міліметровими низькочастотними динаміками та 170-міліметровим середньочастотним динаміком разом із перевіреними паперовими конусами Hraft, які характеризуються високою природністю та оптимальною швидкістю імпульсу. Новий високопродуктивний твітер Fluctus оснащений куполом товщиною 28 мм.
Комп'ютерно оптимізована багатофазна передня панель відповідає за забезпечення відмінних властивостей дисперсії у верхньому діапазоні частот. Надзвичайно міцний і багатокомпонентний корпус призначений для поперечних балок з регульованими сталевими конічними шипами.
Сучасний вигляд поєднується з «чорним чорним» або «білим слоновою кісткою». Високоякісний матовий лак, нанесений на передню та верхню частину колони, створює дуже сучасний і позачасовий елегантний вигл
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 380 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Твітер |
| Чутливість | 93 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Кріплення на стіну | Немає |
| Мoдель | Aurora 1000 |
| Максимальна частота | 42500 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 22 Гц |
| Потужність | 230 |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс.) | 380 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (мін.) | 30 Вт |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 230 W |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ випромінювача | Конус |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Цифровий оптичний вхід | Немає |
| Частотна характеристика | 22-42500 Hz |
| Ефективність | 93 dB |
- Ціна: 9 999 ₴







