Комп'ютерні колонки Edifier G5000 (28433) пара

- Немає в наявності
- Код: 123086739
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
EDIFIER HECATE G5000 - професійні колонки 2.0
Edifier G5000
Бездротові колонки з якістю звуку Hi-Res відповідають найвищим цифровим стандартам. Підтримувані режими музики, ігор і фільмів дозволять вибрати відповідні мелодії в залежності від ситуації. Цифровий підсилювач з вихідною потужністю 88 Вт і вбудованою технологією DSP забезпечують чистий звук без шумів. Відчуйте незабутні відчуття занурення та нові рівні напруженого ігрового процесу, яких ще не бачили. Геометрична форма та 11 доступних світлових ефектів — чудове рішення для доповнення вашого ігрового столу.
Багатий інтер'єр
Завдяки флагманській акустичній конфігурації ви можете легко виявляти суперників, що наближаються, і миттєво випереджати їхні рухи. Роздільна здатність цифрової аудіосистеми досягає 24 біт/192 кГц. Аудіосистема Hi-Res означає, що ви чудо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 88 Вт |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Матеріал корпусу | Алюміній, МДФ |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Потужність | 88 Вт |
| Розмір динаміка | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Так |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість лінійних входів | 1 |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Так |
| Цифровий кросовер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | G5000 black |
- Ціна: 9 999 ₴





