Стельовий смарт-світильник Yeelight Ceiling Light starry A2001R900 YLXDD-0018

- В наявності
- Код: 120153864
12 978 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бренд Yeelight є частиною екосистеми Xiaomi.
Розумний стельовий світильник Yeelight C2001R900
Світильник Yeelight ідеально доповнить сучасний інтер'єр. Тонкий прямокутний дизайн відрізняється міцністю і мінімалізмом. Однак зручне управління колірною температурою і налаштування яскравості за допомогою помічника або програми підвищує комфорт використання. Створіть потрібну атмосферу за допомогою Yeelight C2001R900 і насолоджуйтеся теплими, приємними для ока кольорами.
Інтелектуальне керування
Зручно керуйте освітленням у своєму домі за допомогою голосу чи телефону! Завдяки сумісності з різними платформами ви можете керувати лампою через голосовий помічник або смартфон. Продукт сумісний з Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Homekit і Samsung SmartThings. Крім того, технологія SLISAON завдяки активації в додатку опції «Flex Switch» дозволяє дистанційно керувати освітленням, навіть якщо лампу було вимкнено дзвінком.
Простий і сучасний дизайн
Мінімалізм і стиль - ці два слова найкраще описують дизайн продукту Yeelight. Проста і міцна конструкція дозволить довго насолоджуватися приємним світлом. Металевий каркас додатково надає виробу елегантний вигляд. Прямокутна тонка форма і білий колір світильника ідеально вписуються в сучасний інтер'єр.
Контролюйте своє освітлення
Керувати лампою Yeelight можна двома способами: за допомогою програми або драйверів: пульт дистанційного керування Bluetooth (входить у комплект) і перемикач Smart Dimmer (доступний як додатковий аксесуар). Додаток дозволяє керувати освітленням з будь-якого місця, коли завгодно. Персоналізуйте колірну температуру, вмикайте/вимикайте лампу або змінюйте режими роботи відповідно до ваших потреб. Однак за допомогою пульта дистанційного керування та Smart Dimmer ви можете регулювати освітлення, навіть не встаючи з дивана. Крім того, пульт дистанційного керування Bluetooth компактний і не займе багато місця.
Легкі для ока, яскраві кольори
Порівняно з іншими подібними продуктами, світло, яке випромінює лампа Yeelight, приємне для очей. Крім того, CRI становить 95Ra. Це означає, що лампа створює природні та реальні кольори. Попрощайтеся з сірими та нудними кольорами кімнати, лампа Yeelight освітить вашу кімнату яскравими кольорами.
Відрегулюйте тем
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Потужність лампи | 45 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2500 г |
| Висота | 5 см |
| Діаметр стельової чаші | 18 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кімната | Biuro |
| Мoдель | YLXD033 |
- Ціна: 12 978 ₴

