Портативна колонка SONY SRS-XP700 чорний

- В наявності
- Код: 110380321
38 384 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Sony SRS-XP700 Black Wireless ✔️
Sony SRS-XP700. Рекомендоване застосування: Універсальний. Канали аудіовиходу: 2.0 канали Технологія підключення: Бездротове. Колір продукту: чорний
✏️ Найважливіші технічні параметри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 123 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 367 мм |
| Глибина | 313 мм |
| Ширина | 693 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції | Powerbank |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | SRSXP700 |
| Робочий час | 25 h |
| Роз'єми | AUX |
- Ціна: 38 384 ₴

