Акустичні колонки HECO Victa Prime 502 Espresso (victaprm502e) пара

- Немає в наявності
- Код: 45040795
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні дані Набір гучномовців Heco Victa Prime 502 (espresso) Музична потужність 265 Вт RMS потужність 145 Вт Діапазон частот 28 Гц - 40 кГц Номінальний опір 8 Ом Ефективність динаміка 91 дБ Двохполуполосний дизайн, фазоінвертор НЧ-динамік 170 мм Твітер 25 мм Рекомендована потужність підсилювача 265 Вт Частотний кросовер 3,25 кГц Колір еспресо Фізичні параметри Розміри 225 x 1050 x 353 мм Вага без даних Гарантія Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 265 Вт |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Мінімальна частота | 28 Гц |
| Потужність | 145 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 265 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 353 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 145 W |
| Ефективність | 91 dB |
- Ціна: 9 999 ₴

