Монітор LG MyView 27'' 27SR50FW
  • В наявності
  • Код: 164321072
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропустити жодної деталі, купіть Монітор LG MyView 27SR50F-W 27" Full HD 60 Hz за найкращою ціною. Сенсорний екран : NoPorts: 1Gaming: NoTechnology: IPSLEDHDR10Flicker freeResolution (px): 1920 x 1080pxPluggable product: YesPluggable product: EU socketЕкран: 27"Діагональ екрана (см): 68,6 смОсобливості: Smart TVHDRНастінне кріпленняЗ підставкоюРегульований нахилЗнімнаPlug & PlayBuil Т-вхідні динаміки Плоский екран Роз’єми: HDMIUSBHDCPHDMI 2.1 x 1USB A x 2 Роздільна здатність: Full HDКлас енергоспоживання: EVESA: 10 x 10 смЧастота: 60 ГцКолір: БілийСпіввідношення сторін: 16:9Підключення: BluetoothWi-FiAirplayRMS Потужність: 10Вт Коефіцієнт контрастності: 1000:1Вихідна напруга: 19ВПокриття: МатовийСтандарт: NTSМістить: Пульт дистанційного керуванняЕлектричний адаптер Батареї Ємність світла: 250 ANSIНапруга: 100–240 VEthernet: Ні. Споживана потужність: 25 кВт-год. Кут роботи: 178º Роз’єми: Kensington Джерело живлення: Змінний струм. Не входить: AMD FreeSync. Посібник користувача. Швидкість: 60 Гц. Струм: 2,1 A
Основні
ВиробникLG
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану27 дюйм
Наявність LED-підсвічуванняТак
Роздільна здатність екрануFull HD (1920×1080)
Сенсорний екранНі
СтанНовий
ТипРК-монітор
Тип LED підсвічуванняWLED
Тип матриціIPS
Формат екрану16:9
Колір корпусуБілий
Частота поновлення60 Гц
Широкоформатний екранТак
Екран
Покриття антивідблискуТак
Час відгуку5 мс
Динамічна контрастність хххх:15000000
Кількість кольорів екрану16.7 млн. кольорів
Розмір пікселя по вертикалі0.311 мм
Тип покриття екрануМатовий
Кут огляду по вертикалі178 град.
Яскравість250 cd/m²
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, Wi-Fi
Версія HDMI2.0
Версія USB2.0
Вбудований мікрофонНі
Вхід/ВихідUSB, HDMI
Вихід на навушникиНі
Інтерфейс USB Type BНі
Кількість роз'ємів HDMI1
Кількість роз'ємів USB Type A2
Функції
Веб-камераНі
Датчик освітленостіНі
Датчик присутностіНі
Картинка в картинціНі
Підтримка 3DНі
ТВ-тюнерНі
Мова менюКитайський, Німецький, Англійська, Український, Іспанська, Російська, Французька
Розміри
Вага4.5 кг
Висота454 мм
Глибина190 мм
Ширина612 мм
Звук
Вбудований сабвуферНі
Кількість динаміків2 шт.
СтереозвучаниеТак
Розгортка
Максимальна частота горизонтальної розгортки83 кГц
Мінімальна частота вертикальної розгортки56 кГц
Мінімальна частота горизонтальної розгортки30 кГц
Додаткові характеристики
Настінне кріпленняТак
Поворот на 90 градусівНі
Регулювання висотиНі
Живлення
Споживана потужність25 Вт
Споживана потужність у режимі очікування0.5 Вт